Showroom model keukens

Showroom model keukens nodig?

Heeft u showroom model keukens nodig? Bij Onlinekeukenveiling.nl kunt u terecht voor prachtige keukens en keukenapparatuur van zeer hoge kwaliteit voor een bijzonder lage prijs. Onze showroom model keukens komen rechtstreeks uit de showroom naar ons. Wij zijn een veiling website en dat betekent dat wij onze producten, die afkomstig zijn uit showrooms of faillissementen, kunnen aanbieden nog voor deze naar de veiling gaan. Door dit unieke concept bespaart u tot wel 50 procent op de prijs van uw keuken. Op een echte veiling bestaat het risico dat het biedproces u verleidt om veel meer te betalen dan de bedoeling was. Bij ons loopt u dat risico niet, want wij hanteren vaste prijzen en staan altijd garant voor keukens van topkwaliteit. Wij werken enkel samen met erkende keukenzaken, zodat u bij ons veilig kunt kopen. Op onze website treft u wekelijks nieuwe producten aan, waardoor het verstandig is om regelmatig onze website in de gaten te houden. Zo blijft u op de hoogte van de nieuwste aanbiedingen. Bij Onlinekeukenveilingen.nl bent u veel voordeliger uit dan op een echte veiling en u komt niet voor onaangename verrassingen te staan.

Showroom model keukens thuisbezorgd

Als u op zoek bent naar puntgave showroom model keukens dan bieden wij u de gelegenheid om deze in het echt te bekijken. Regelmatig organiseren wij kijkdagen, zodat u een goede indruk krijgt van de hoogwaardige producten die wij aanbieden. Als u op de website of tijdens de kijkdagen uw droomkeuken ziet, maar u mist toch nog iets dan kan dat opgelost worden. Wij staan in contact met keukenvakzaken zodat u een bijbestelling kunt plaatsen. Zo kunt u voor een betaalbare prijs een prachtige keuken kopen die helemaal aan uw wensen voldoet. Als u eenmaal uw bestelling heeft geplaatst dan hoeft u niet lang te wachten. Wij hebben een uitstekende bezorg- en demontageservice. De levering is bij Onlinekeukenveilingen razendsnel en u hoeft u geen stress te hebben over de plaatsing. Wij zorgen ervoor dat u enkel maar hoeft te genieten van uw aankoop.

Op zoek naar showroom model keukens? Dankzij ons unieke concept kunt u bij Onlinekeukenveilingen.nl goed en veilig kopen. Bij ons heeft u enkel de voordelen van een veilingverkoop. Neem een kijkje op onze website of kom naar de kijkdagen als u op zoek bent naar uw droomkeuken van hoge kwaliteit voor een lage prijs. Profiteer van onze aanbiedingen die wekelijks vernieuwd worden. U zult niet teleurgesteld worden en jarenlang kunnen genieten van uw prachtige keuken. Koop uw nieuwe keuken bij Onlinekeukenveilingen.nl.

Keukens

Hoek-keuken van Nobilia uit voorraad

Deze hoek opgestelde keuken van het kwalitatief hoogwaardige merk Nobilia is circa 275 x 215 cm. De witte hoogglans keuken komt inclusief apparatuur en is semi-greeploos. Optie tot thuisbezorging**extra €100,- voor bezorging op verdiepingsvloer.

Rechte keuken van Nobilia uit voorraad

Deze recht opgestelde keuken van het kwalitatief hoogwaardige merk Nobilia is circa 300 cm. De witte hoogglans keuken komt inclusief apparatuur en is semi-greeploos. Optie tot thuisbezorging**extra €100,- voor bezorging op verdiepingsvloer.

Rechte keuken in landelijke stijl

Magnolia mat showroomkeuken inclusief inbouwapparatuur.

Rechte keuken met apparatuurkast en barblad

Moderne rechte keuken met apparatuurkast en barblad, inclusief apparatuur.

Nolte hoekkeuken in landelijke stijl

Nolte hoekkeuken in landelijke stijl inclusief apparatuur

Compacte Nolte hoekkeuken

Nolte hoekkeuken inclusief inductiekookplaat en oven

Design eilandkeuken van Rational

Volledige design eilandkeuken van Rational inclusief apparatuur

12.500,-
Moderne hoekkeuken in zwart met hout-look aanrechtblad

Zwarte showroomkeuken met apparatuurkast inclusief inbouwapparatuur.

Moderne hoekkeuken met landelijke uitstraling

Moderne hoekkeuken met landelijke uitstraling, inclusief apparatuur

Moderne eiland keuken met hoogglans apparatenkast en barblad

Moderne eiland keuken met hoogglans apparatenkast, inclusief apparatuur en inbouw afzuiginstallatie

Rechte keuken met apparatuurkast in landelijke stijl

Rechte agaat grijze keuken met apparatuurkast in landelijke stijl

Compacte hoekkeuken in RVS-look

Compacte hoekkeuken in RVS-look inclusief apparatuur, met verlichting langs de koelkast

Strakke rechte keuken in 2 kleuren

Strakke moderne rechte keuken in 2 kleuren inclusief diverse apparatuur

Beckermann keuken in hout-look inclusief apparatuur

Rechte showroomkeuken met veel kastruimte.

Moderne witte showroomkeuken inclusief apparatuur

Moderne witte hoekkeuken met Boretti apparatuur

Schiereilandkeuken met apparatuurkast inclusief apparatuur

Designkeuken met hoge kastenwand en bar, inclusief apparatuur.

10.000,-
Beckermann witte rechte showroomkeuken inclusief apparatuur

Moderne witte semi-greeploze hoekkeuken van Beckermann inclusief apparatuur.

Ruime hoekkeuken met apparatuurkast in wit met donker hout-look

Moderne hoekkeuken met apparatuurkast inclusief apparatuur

Op de hoogte blijven?
Blijf op de hoogte en schrijf u in voor de nieuwsbrief.