Showroom model keukens

Showroom model keukens nodig?

Heeft u showroom model keukens nodig? Bij Onlinekeukenveiling.nl kunt u terecht voor prachtige keukens en keukenapparatuur van zeer hoge kwaliteit voor een bijzonder lage prijs. Onze showroom model keukens komen rechtstreeks uit de showroom naar ons. Wij zijn een veiling website en dat betekent dat wij onze producten, die afkomstig zijn uit showrooms of faillissementen, kunnen aanbieden nog voor deze naar de veiling gaan. Door dit unieke concept bespaart u tot wel 50 procent op de prijs van uw keuken. Op een echte veiling bestaat het risico dat het biedproces u verleidt om veel meer te betalen dan de bedoeling was. Bij ons loopt u dat risico niet, want wij hanteren vaste prijzen en staan altijd garant voor keukens van topkwaliteit. Wij werken enkel samen met erkende keukenzaken, zodat u bij ons veilig kunt kopen. Op onze website treft u wekelijks nieuwe producten aan, waardoor het verstandig is om regelmatig onze website in de gaten te houden. Zo blijft u op de hoogte van de nieuwste aanbiedingen. Bij Onlinekeukenveilingen.nl bent u veel voordeliger uit dan op een echte veiling en u komt niet voor onaangename verrassingen te staan.

Showroom model keukens thuisbezorgd

Als u op zoek bent naar puntgave showroom model keukens dan bieden wij u de gelegenheid om deze in het echt te bekijken. Regelmatig organiseren wij kijkdagen, zodat u een goede indruk krijgt van de hoogwaardige producten die wij aanbieden. Als u op de website of tijdens de kijkdagen uw droomkeuken ziet, maar u mist toch nog iets dan kan dat opgelost worden. Wij staan in contact met keukenvakzaken zodat u een bijbestelling kunt plaatsen. Zo kunt u voor een betaalbare prijs een prachtige keuken kopen die helemaal aan uw wensen voldoet. Als u eenmaal uw bestelling heeft geplaatst dan hoeft u niet lang te wachten. Wij hebben een uitstekende bezorg- en demontageservice. De levering is bij Onlinekeukenveilingen razendsnel en u hoeft u geen stress te hebben over de plaatsing. Wij zorgen ervoor dat u enkel maar hoeft te genieten van uw aankoop.

Op zoek naar showroom model keukens? Dankzij ons unieke concept kunt u bij Onlinekeukenveilingen.nl goed en veilig kopen. Bij ons heeft u enkel de voordelen van een veilingverkoop. Neem een kijkje op onze website of kom naar de kijkdagen als u op zoek bent naar uw droomkeuken van hoge kwaliteit voor een lage prijs. Profiteer van onze aanbiedingen die wekelijks vernieuwd worden. U zult niet teleurgesteld worden en jarenlang kunnen genieten van uw prachtige keuken. Koop uw nieuwe keuken bij Onlinekeukenveilingen.nl.

Keukens

Showroomkeuken met wasmachine en droger

Rechte keuken met bovenkasten en kastenwand, inclusief wasmachine en droger.

Schiereiland keuken met veel opbergruimte en diverse moderne apparatuur

Ruime schiereilandkeuken rechtstreeks uit de showroom, inclusief vitrinekast met verlichting en diverse inbouwapparatuur.

Hoogglans witte eilandkeuken inclusief eettafel

Semi greeploze showroom eilandkeuken met mooie apparatuur en vaste eettafel.

Meervoudig op te stellen keuken met landelijke uitstraling

Landelijke showroomkeuken meervoudig op te stellen met Miele en Siemens apparatuur.

Strakke hoogglans designkeuken van alle gemakken voorzien

Schiereiland showroomkeuken met verlichting onder werkblad, wandplanken, hoge apparatuurkast en Siemens inbouwapparatuur.

Hoogglans witte rechte keuken met apparatuurkast en bovenkasten

Rechte semi-greeploze showroomkeuken met diverse inbouwapparatuur en bovenkasten met verlichting.

Ruime hoekkeuken van Nobilia met stoer uiterlijk door zwart chromen handgrepen

Duitse kwaliteitskeuken van Nobilia in grijs met bovenkasten en diverse inbouwapparatuur.

Eilandkeuken met bar en hoge kastenwand

Nobilia showroomkeuken met diverse inbouwapparatuur, houtkleur en beton-look blad.

Moderne speelse Nobilia eilandkeuken met bar

Ruime semi greeploze eilandkeuken in alpinewit met diverse inbouwapparatuur, wandplanken en aanrechtblad met opstaande rand.

Rechte keuken in houtkleur met bovenkasten

Rechte houtkleurige keuken met bovenkasten en inbouwapparatuur.

Moderne strakke eilandkeuken

Showroom eilandkeuken met houtkleurig blad en diverse inbouwapparatuur.

Schier-eilandkeuken met bar en diverse inbouwapparatuur

Moderne witte Schier-eilandkeuken met houtkleurig werkblad en bar.

Moderne strakke Hoekkeuken

Moderne strakke hoekkeuken met bovenkasten en diverse inbouwapparatuur

Semi greeploze donkerbruin-hout kleur rechte keuken

Compacte rechte keuken met achterwand, bovenkast en diverse inbouwapparatuur.

Compacte hoekkeuken met deels open bovenkast en achterwand

Showroom hoekkeuken met diverse inbouwapparatuur en deels open bovenkast.

Rechte keuken / parallelkeuken in houtkleur en wit met bovenkasten

Parallelkeuken met grote apparatuurkast, bovenkasten en diverse inbouwapparatuur.

Exclusieve eilandkeuken

Geheel greeploze showroomkeuken in eilandmodel voorzien van blad met marmer-look, kastenwand en diverse inbouwapparatuur.

13.000,-
Geheel greeploze antraciet designkeuken welke meervoudig is op te stellen

Bijzonder grote meervoudig op te stellen keuken inclusief zitgedeelte en diverse inbouwapparatuur.

12.500,-

Op de hoogte blijven?
Blijf op de hoogte en schrijf u in voor de nieuwsbrief.