Keuken showroommodel

Keuken showroommodel nodig?

Zoekt u een keuken showroommodel? U bent op zoek naar een keuken maar u heeft geen ruim budget of u wilt uw geld liever aan iets anders besteden. Dit kan allemaal en daarom bieden wij u een keuken showroommodel aan in onze veiling. Wij hebben diverse showroom modellen staan voor een prachtige prijs! Voor ieder budget is er iets wilt en zo kunt u ook uw prachtige keuken showroommodel vinden! Bij Online Keukenveiling hebben wij een mooie veiling ontwikkeld. Door middel van een veiling met een vaste prijs kunt u uw gewenste keuken showroommodel zeer gemakkelijk online kopen. Zo zorgen wij ervoor dat er voor ieder budget een prachtige keuken te koop is en dat u dit makkelijk online kunt regelen. Ons aanbod is zeer divers. Zo zorgen wij ervoor dat wij elke week een nieuw aanbod hebben in keukens, badkamers en accessoires. Ons aanbod wisselt zoals u merkt per week. Wij nodigen u graag uit om met regelmaat onze website te bekijken zodat u al onze mooie keuken aanbiedingen in de gaten kunt houden.

Keuken showroommodel bij Online Keukenveiling

Wij, van Online Keukenveiling.nl, zijn een veiling website met zeer goedkope keukens, badkamers en accessoires. Denkt u aan wasbak kranen, wastafels en keukenapparatuur. Al onze badkamers en keukens komen uit een faillissement of uit showrooms, Zo ook ons keukenapparatuur en verder badkamer accessoires. U bespaart bij ons wel tot 50% op de originele prijzen van uw keuken! Wij werken met vaste prijzen! Zo weet u ten alle tijden wat u krijgt voor uw geld en wat u betaald als u uw gewilde keuken of badkamer heeft gevonden. Wij hebben badkamers en keuken in diverse maten, stijlen en vormen. Wij werken samen met tientallen erkende keukenzaken en badkamerzaken. Hierdoor staan wij altijd garant voor top keukens van top kwaliteit. Wij kunnen het ons goed voorstellen dat u graag een kijkje wilt nemen alvorens u een aankoop doet. Hierom hebben wij diverse kijkdagen georganiseerd. Wij nodigen u graag uit om contact met ons op te nemen zodat wij u kunnen informeren over de georganiseerde kijkdagen. Online Keukenveiling bied u ook de demontage en een bezorgservices aan. Ook helpen wij u in het bijbestellen. Dit kunt u doen via de badkamer vakzaken en de keukenzaken. Zoals u merkt kunt u zeer eenvoudig en gemakkelijk uw gewilde keuken online bestellen en kopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u altijd contact met ons opnemen. Onze medewerkers staan graag voor u klaar!

Keukens

Rechte keuken met kastenwand

Handgemaakte keuken van Müller met inbouwapparatuur.

Schier-eiland keuken van Nobilia

Showroomkeuken in de kleur Magnolia hoogglans met inbouwapparatuur.

U-keuken met schier-eiland van Nobilia

Showroomkeuken in de kleur Savanne softmat met kaderfront.

Strakke witte hoekkeuken van Nobilia

Greeploze hoekkeuken in de kleur mat wit, inclusief inbouwapparatuur.

Hoogglans witte showroomkeuken van Nobilia

Kook-eiland met bar, gecombineerd met spoelbak tussen de hoge kasten.

Compacte keuken in ultra hoogglans wit

Rechte keuken van Nobilia, inclusief inbouwapparatuur.

Rechte keuken in melaminehars-kleur

Showroomkeuken van Nobilia, inclusief inbouwapparatuur.

Eiland keuken in donkerblauw hoogglans

Showroomkeuken in eiland opstelling van Nobilia, inclusief inbouwapparatuur.

Hoekkeuken van Nobilia in Piet Boon-stijl

Showroomkeuken in hoek opstelling van Nobilia, inclusief inbouwapparatuur.

Gelakt witte landelijke hoekkeuken

Showroomkeuken met kaderfrontjes en sierlijsten, inclusief inbouwapparatuur.

Landelijke showroomkeuken van Nobilia

Rechte keuken met inbouwapparatuur en bovenkastjes met raamwerk.

Strakke ultra hoogglans hoekkeuken van Nobilia

Voorzien van alle inbouwapparatuur en een gelakt front.

Eiland keuken met natural oak kastenwand

Pronorm showroomkeuken met groot eiland, inclusief inbouwapparatuur.

12.000,-
Complete Pronorm keuken met eettafel-set

Keuken met kastenwand, schier-eiland, tafel en krukken. Inclusief merk apparatuur.

Compacte U-keuken van Schüller

Ideaal voor in een appartement, voorzien van alle gemakken.

Hoekkeuken met meekleurende achterwand

Mooie hoekkeuken voorzien van alle apparatuur.

Eiland-keuken met Miele apparatuur

Strakke showroomkeuken met carbon mat afwerking.

Op de hoogte blijven?
Blijf op de hoogte en schrijf u in voor de nieuwsbrief.