Keuken showroommodel

Keuken showroommodel nodig?

Zoekt u een keuken showroommodel? U bent op zoek naar een keuken maar u heeft geen ruim budget of u wilt uw geld liever aan iets anders besteden. Dit kan allemaal en daarom bieden wij u een keuken showroommodel aan in onze veiling. Wij hebben diverse showroom modellen staan voor een prachtige prijs! Voor ieder budget is er iets wilt en zo kunt u ook uw prachtige keuken showroommodel vinden! Bij Online Keukenveiling hebben wij een mooie veiling ontwikkeld. Door middel van een veiling met een vaste prijs kunt u uw gewenste keuken showroommodel zeer gemakkelijk online kopen. Zo zorgen wij ervoor dat er voor ieder budget een prachtige keuken te koop is en dat u dit makkelijk online kunt regelen. Ons aanbod is zeer divers. Zo zorgen wij ervoor dat wij elke week een nieuw aanbod hebben in keukens, badkamers en accessoires. Ons aanbod wisselt zoals u merkt per week. Wij nodigen u graag uit om met regelmaat onze website te bekijken zodat u al onze mooie keuken aanbiedingen in de gaten kunt houden.

Keuken showroommodel bij Online Keukenveiling

Wij, van Online Keukenveiling.nl, zijn een veiling website met zeer goedkope keukens, badkamers en accessoires. Denkt u aan wasbak kranen, wastafels en keukenapparatuur. Al onze badkamers en keukens komen uit een faillissement of uit showrooms, Zo ook ons keukenapparatuur en verder badkamer accessoires. U bespaart bij ons wel tot 50% op de originele prijzen van uw keuken! Wij werken met vaste prijzen! Zo weet u ten alle tijden wat u krijgt voor uw geld en wat u betaald als u uw gewilde keuken of badkamer heeft gevonden. Wij hebben badkamers en keuken in diverse maten, stijlen en vormen. Wij werken samen met tientallen erkende keukenzaken en badkamerzaken. Hierdoor staan wij altijd garant voor top keukens van top kwaliteit. Wij kunnen het ons goed voorstellen dat u graag een kijkje wilt nemen alvorens u een aankoop doet. Hierom hebben wij diverse kijkdagen georganiseerd. Wij nodigen u graag uit om contact met ons op te nemen zodat wij u kunnen informeren over de georganiseerde kijkdagen. Online Keukenveiling bied u ook de demontage en een bezorgservices aan. Ook helpen wij u in het bijbestellen. Dit kunt u doen via de badkamer vakzaken en de keukenzaken. Zoals u merkt kunt u zeer eenvoudig en gemakkelijk uw gewilde keuken online bestellen en kopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u altijd contact met ons opnemen. Onze medewerkers staan graag voor u klaar!

Keukens

Nette Leicht hoek-keuken
Nette Leicht hoek-keuken

Houten hoekkeuken van Leicht inclusief inbouwapparatuur

Designkeuken van Leicht
Designkeuken van Leicht

Greeploze designkeuken van Leicht met wit hoogglans afwerking.

13.500,-
Nolte showroomkeuken
Nolte showroomkeuken

Strakke kastenwand en een gebruikerseiland van Nolte inclusief inbouwapparatuur.

12.500,-
Hoek opgestelde keuken van Nolte

Zeer nette hoek opgestelde showroomkeuken van Nolte inclusief inbouwapparatuur.

Showroomkeuken met kookeiland
Showroomkeuken met kookeiland

Hoek opgestelde keuken met kookeiland inclusief inbouwapparatuur.

Klassieke showroomkeuken van Brigitte

Recht opgestelde showroomkeuken met een vaatwasser op hoogte en vrijstaand gasfornuis van Germania.

Artica sneeuwwit showroomkeuken

Mooie hoogglans witte keuken met kookeiland en kastenwand, inclusief apparatuur.

Modern landelijke Tristar showroomkeuken

Prachtige showroomkeuken van Tristar, Model Leda, met granieten werkblad exclusief apparatuur.

Beton-look showroomkeuken met Ferrari-rode kastjes

Recht opgestelde showroomkeuken van Brigitte, inclusief inbouwapparatuur, tafel en stoelen.

Luxe design showroomkeuken van Next

Grote eiland-keuken van Next met strakke afwerking, inclusief inbouwapparatuur.

13.750,-
Hoogglans witte showroomkeuken van Schüller

Strakke hoekkeuken van het kwaliteitsmerk Schüller, inclusief inbouwapparatuur.

Hoekkeuken met bar en kastenwand

Stijlvolle showroomkeuken met gelamineerd Zebrano hout, komt inclusief inbouwapparatuur.

Meervoudig opgestelde Schüller showroomkeuken

Luxe showroomkeuken met gecombineerde afwerking inclusief Siemens apparatuur.

Zandkleurige keukenkasten van Brigitte

Keuken in hoekopstelling van Brigitte, exclusief apparatuur en werkblad.

Hoekopgestelde keuken met betonnen werkblad

Zeer nette hoekkeuken met betonnen werkblad en inclusief apparatuur.

8.263,64
Witte Alno showroomkeuken
Witte Alno showroomkeuken

Strakke witte Alno showroomkeuken met zwarte kastenwand en inclusief inbouwapparatuur.

Moderne Pronorm showroomkeuken

Fraai afgewerkte eiland keuken van Pronorm met Miele inbouwapparatuur.

Rechte Alno showroomkeuken
Rechte Alno showroomkeuken

Ruime showroomkeuken van het merk Alno, inclusief Neff inbouwapparatuur.

Op de hoogte blijven?
Blijf op de hoogte en schrijf u in voor de nieuwsbrief.