Keuken showroommodel

Keuken showroommodel nodig?

Zoekt u een keuken showroommodel? U bent op zoek naar een keuken maar u heeft geen ruim budget of u wilt uw geld liever aan iets anders besteden. Dit kan allemaal en daarom bieden wij u een keuken showroommodel aan in onze veiling. Wij hebben diverse showroom modellen staan voor een prachtige prijs! Voor ieder budget is er iets wilt en zo kunt u ook uw prachtige keuken showroommodel vinden! Bij Online Keukenveiling hebben wij een mooie veiling ontwikkeld. Door middel van een veiling met een vaste prijs kunt u uw gewenste keuken showroommodel zeer gemakkelijk online kopen. Zo zorgen wij ervoor dat er voor ieder budget een prachtige keuken te koop is en dat u dit makkelijk online kunt regelen. Ons aanbod is zeer divers. Zo zorgen wij ervoor dat wij elke week een nieuw aanbod hebben in keukens, badkamers en accessoires. Ons aanbod wisselt zoals u merkt per week. Wij nodigen u graag uit om met regelmaat onze website te bekijken zodat u al onze mooie keuken aanbiedingen in de gaten kunt houden.

Keuken showroommodel bij Online Keukenveiling

Wij, van Online Keukenveiling.nl, zijn een veiling website met zeer goedkope keukens, badkamers en accessoires. Denkt u aan wasbak kranen, wastafels en keukenapparatuur. Al onze badkamers en keukens komen uit een faillissement of uit showrooms, Zo ook ons keukenapparatuur en verder badkamer accessoires. U bespaart bij ons wel tot 50% op de originele prijzen van uw keuken! Wij werken met vaste prijzen! Zo weet u ten alle tijden wat u krijgt voor uw geld en wat u betaald als u uw gewilde keuken of badkamer heeft gevonden. Wij hebben badkamers en keuken in diverse maten, stijlen en vormen. Wij werken samen met tientallen erkende keukenzaken en badkamerzaken. Hierdoor staan wij altijd garant voor top keukens van top kwaliteit. Wij kunnen het ons goed voorstellen dat u graag een kijkje wilt nemen alvorens u een aankoop doet. Hierom hebben wij diverse kijkdagen georganiseerd. Wij nodigen u graag uit om contact met ons op te nemen zodat wij u kunnen informeren over de georganiseerde kijkdagen. Online Keukenveiling bied u ook de demontage en een bezorgservices aan. Ook helpen wij u in het bijbestellen. Dit kunt u doen via de badkamer vakzaken en de keukenzaken. Zoals u merkt kunt u zeer eenvoudig en gemakkelijk uw gewilde keuken online bestellen en kopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u altijd contact met ons opnemen. Onze medewerkers staan graag voor u klaar!

Keukens

Designkeuken van Leicht

Greeploze designkeuken van Leicht met wit hoogglans afwerking.

13.500,-
10.000,-
Nolte showroomkeuken

Strakke kastenwand en een gebruikerseiland van Nolte inclusief inbouwapparatuur.

12.500,-
Hoek opgestelde keuken van Nolte

Zeer nette hoek opgestelde showroomkeuken van Nolte inclusief inbouwapparatuur.

Showroomkeuken met kookeiland

Hoek opgestelde keuken met kookeiland inclusief inbouwapparatuur.

Hoekopgestelde keuken met betonnen werkblad

Zeer nette hoekkeuken met betonnen werkblad en inclusief apparatuur.

8.263,64
Hoogglans witte showroomkeuken van Schüller

Strakke hoekkeuken van het kwaliteitsmerk Schüller, inclusief inbouwapparatuur.

5.000,-
4.000,-
Hoekkeuken met bar en kastenwand

Stijlvolle showroomkeuken met gelamineerd Zebrano hout, komt exclusief inbouwapparatuur.

6.500,-
3.000,-
Meervoudig opgestelde Schüller showroomkeuken

Luxe showroomkeuken met gecombineerde afwerking inclusief Siemens apparatuur.

Rotpunkt showroomkeuken

Hoek-keuken van Rotpunkt in de kleur Magnolia, inclusief inbouwapparatuur.

Rotpunkt hoekkeuken

Staat klaar voor een nieuwe eigenaar. Mooie hoekkeuken van Rotpunkt in Piet Boon-stijl, inclusief inbouwapparatuur.

Tijdloze showroomkeuken van Rotpunkt

Rechte showroomkeuken van Rotpunkt, inclusief apparatuur. Duurzaam, groen en milieuvriendelijk uit de Greenline.

Painted Oak - rechte showroomkeuken

Compacte showroomkeuken met alle inbouwapparatuur een een fraaie 'eiken' afwerking.

Klassieke Nobilia showroomkeuken

Hoekkeuken van Nobilia in klassieke stijl.

Complete showroomkeuken van Rotpunkt

Tijdloze hoekkeuken van Rotpunk inclusief inbouwapparatuur.

Hoogglans witte keuken van Rotpunkt

Compacte en stijlvolle showroomkeuken van Rotpunkt, inclusief inbouwapparatuur.

Hoekkeuken met granieten werkblad

Showroomkeuken van Rotpunkt, inclusief inbouwapparatuur.

Strakke showroomkeuken van Rotpunkt

Greeploze, hoogglans witte rechte keuken inclusief Atag apparatuur.

Meervoudig opgestelde Pronorm keuken

Compacte keuken in 2 rechte delen opgesteld, inclusief inbouwapparatuur.

Op de hoogte blijven?
Blijf op de hoogte en schrijf u in voor de nieuwsbrief.