Keuken outlet

Keuken outlet nodig?

Zoekt u naar een erkende keuken outlet in de buurt? Zoekt u een keuken outlet met duidelijke prijzen en kwalitatief goede keukens? Bent u op zoek naar een keuken outlet die diverse stijlen keukens aanbied? Dan bent u bij Online Keukenveiling helemaal op het juiste adres! Wij hebben voor u een prachtige keuken outlet veiling opgezet op onze website. Wij kunnen het ons goed voorstellen dat een nieuwe keuken een grote uitgave is, daarom bieden wij u onze keuken outlet aan. Wij vinden dat iedereen een mooie, nieuwe keuken verdiend voor elk budget! Wij nodigen u uit om een kijkje te nemen bij onze veilingen. Zoals u dan ziet loopt er een timer. Deze timer geeft aan hoelang de veiling nog gaande is. Nadat de timer stopt en de desbetreffende keuken is verkocht, verdwijnt deze keuken van onze website en plaatsen wij een nieuwe keuken erop. Zo hebben wij elke week een compleet vernieuwd aanbod in keukens. Wij raden het u daarom aan om elke week een kijkje te nemen op onze website, omdat ons aanbod steeds veranderd.

Eigenschappen van een keuken outlet

De eigenschappen van een keuken outlet zijn enorm. Zo bieden wij u via onze keuken outlet de beste keukens aan van de beste kwaliteit! Wij werken samen met tientallen erkende keukenzaken. U bespaart bij ons wel tot 50% op de prijzen van uw nieuwe keuken. Wij bieden verschillende keuken stijlen aan. Houdt u meer van modern of bent u juist meer een klassiek type? Wij hebben diverse verschillende soorten type keukens voor u in de aanbieding. U bespaart bij ons tot wel 50% op de prijzen van uw keuken! Wij nodigen u graag uit om een kijkje te nemen op onze website en zo de voordelen te ondervinden van onze aangeboden keukens.

Keuken outlet en badkamer outlet

Naast ons aanbod in keukens hebben wij ook een groot aanbod in badkamers. Onze badkamers en keukens komen uit een faillissement of uit showrooms.  We hebben een demontage en bezorgservice voor onze keukens en badkamers. Daarnaast hanteren wij vaste prijzen voor onze aangeboden veilingen. Wij staan altijd garant voor top badkamers, top keukens met top kwaliteit. Wij begrijpen dat u graag uw keuken of badkamer in real life wilt bezichtigen. Wij organiseren voor u kijkdagen. U kunt bijbestellingen doen via de badkamer vakzaken en de keuken vakzaken. Zoals u merkt kunt u bij ons eenvoudig en online uw gewenste keuken bestellen.

Keukens

Nette Leicht hoek-keuken
Nette Leicht hoek-keuken

Houten hoekkeuken van Leicht inclusief inbouwapparatuur

Designkeuken van Leicht
Designkeuken van Leicht

Greeploze designkeuken van Leicht met wit hoogglans afwerking.

13.500,-
Nolte showroomkeuken
Nolte showroomkeuken

Strakke kastenwand en een gebruikerseiland van Nolte inclusief inbouwapparatuur.

12.500,-
Hoek opgestelde keuken van Nolte

Zeer nette hoek opgestelde showroomkeuken van Nolte inclusief inbouwapparatuur.

Showroomkeuken met kookeiland
Showroomkeuken met kookeiland

Hoek opgestelde keuken met kookeiland inclusief inbouwapparatuur.

Showroomkeuken van Brigitte
Showroomkeuken van Brigitte

Mooi witte showroomkeuken voor maar €5000!

Beton-look showroomkeuken
Beton-look showroomkeuken

Semi-greeploze showroomkeuken in T-vorm van Brigitte.

Showroomkeuken in Magnolia wit

Piet Boon-achtige showroomkeuken van Brigitte met schiereiland.

Grote design showroomkeuken
Grote design showroomkeuken

Zeer strakke design keuken in antraciet laminaat lak en een bar.

Koeker Kokend Water Systeem incl. boiler

De Koeker Kokend Water Systeem levert direct kokend water en normaal kraanwater warm en koud.

Rechte Brigitte showroomkeuken met composiet werkblad

Compacte showroomkeuken van Brigitte met een verhoogd composiet werkblad, inclusief apparatuur.

Grote landelijke showroomkeuken

Landelijke keuken van Brigitte met veel bergruimte. Fornuis apart bij te bestellen.

Rechte Brigitte showroomkeuken met kastenwand

Deze showroomkeuken van Brigitte is meervoudig opgesteld en komt inclusief inbouwapparatuur.

Klassieke showroomkeuken van Brigitte

Recht opgestelde showroomkeuken met een vaatwasser op hoogte en vrijstaand gasfornuis van Germania.

Complete showroomkeuken van Brigitte

Recht opgestelde keuken in crème kleur inclusief inbouwapparatuur.

Piet Boon-stijl showroomkeuken

Hoek opgestelde showroomkeuken van Brigitte inclusief inbouwapparatuur.

Meervoudig opgestelde showroomkeuken van Brigitte

Ruim opgezette showroomkeuken met kastenwand, kookeiland en werkgedeelte. Inclusief apparatuur.

Artica sneeuwwit showroomkeuken

Mooie hoogglans witte keuken met kookeiland en kastenwand, inclusief apparatuur.

Op de hoogte blijven?
Blijf op de hoogte en schrijf u in voor de nieuwsbrief.