Goedkope keukens

Goedkope keukens van de hoogste kwaliteit

Op zoek naar betrouwbare goedkope keukens? Een topkeuken van topkwaliteit voor een lage prijs, wie wil dat nu niet? Als u toe bent aan een nieuwe keuken dan nodigen wij u uit om een kijkje te nemen op onze website Onlinekeukenveiling.nl. Hier bieden wij goedkope keukens en keukenapparatuur aan die afkomstig zijn uit een showroom of faillissement. Wij zijn een veiling website die deze producten aanbiedt voordat ze op de veiling worden aangeboden. U koopt als het ware voor de veiling uit en dat betekent dat u tot wel 50 procent bespaart op de prijs van uw keuken. Doordat wij enkel samenwerken met tientallen erkende keukenzaken zijn al onze producten van zeer hoge kwaliteit. Bij onze veiling website heeft u de voordelen van een echte veiling, maar loopt u niet het risico om meegesleept te worden in het biedproces. U geeft bij Onlinekeukenveiling.nl niet meer uit dan u van plan was, want onze prijzen staan vast. U bent bij ons voordeliger uit dan op een echte veiling.

Wekelijks nieuw aanbod aan goedkope keukens!

Op onze website treft u wekelijks de nieuwste aanbiedingen van complete goedkope keukens en losse keukenapparatuur aan. Als u daar de keuken van uw dromen vindt dan kunt u direct online uw bestelling plaatsen. Misschien wilt u liever de keuken eerst in het echt zien en daarvoor biedt Onlinekeukenveiling.nl ook de gelegenheid. Wij organiseren regelmatig kijkdagen zodat u nog beter kunt inschatten of de door u gewenste keuken voldoet aan uw criteria. Het kan zijn dat u een mooie keuken ontdekt maar dat u iets mist. Dan bestaat er de mogelijkheid om een bijbestelling te doen via de keukenvakzaken, zodat u uw keuken compleet kunt maken. Op deze manier hebben al veel mensen een prachtige keuken laten plaatsen tegen een zeer lage prijs.

Snelle levering goedkope keukens

Als u bij ons een bestelling plaatst dan kunt u rekenen op een snelle levering. Wij hebben een demontage- en bezorgservice zodat u zich over levering en plaatsing geen zorgen hoeft te maken. Bij Onlinekeukenveiling komt u niet voor onaangename verrassingen te staan bij het afrekenen, omdat wij een vaste prijs hanteren. Wij staan garant voor een product van hoge kwaliteit. Voor goedkope keukens bent u bij Onlinekeukenveiling.nl aan het juiste adres. U kunt rekenen op een gegarandeerd lage prijs en een uitstekende service. Bezoek onze website of kom naar de kijkdagen en profiteer van ons unieke concept waardoor u voordelig een prachtige keuken kunt kopen.

Keukens

Actie! Design eilandkeuken Next125 voor €9.999,- incl.

Next125 design eilandkeuken van alle gemakken voorzien.

7.651,53
Moderne strakke schiereiland keuken

Moderne strakke schiereiland keuken inclusief inbouwapparatuur.

Rechte keuken met kastenwand

Italiaanse keuken met marmer-look werkblad, inclusief inbouwapparatuur.

Moderne eilandkeuken met kastenwand van Schuller

Moderne eilandkeuken met kastenwand van Schuller, inclusief apparatuur (behalve kookplaat)

Rechte landelijke showroomkeuken met apparatuurkast

Rechte keuken met apparatuurkast in Fjordblauw inclusief apparatuur

Hoogglans witte design schiereiland keuken met bar

Nolte designkeuken in hoogglans saharawit met bar en apparatuur.

Rechte keuken in landelijke stijl

Magnolia mat showroomkeuken inclusief inbouwapparatuur.

Nolte hoekkeuken in landelijke stijl

Nolte hoekkeuken in landelijke stijl inclusief apparatuur

Compacte Nolte hoekkeuken

Nolte hoekkeuken inclusief inductiekookplaat en oven

Rechte keuken met apparatuurkast en barblad

Moderne rechte keuken met apparatuurkast en barblad, inclusief apparatuur.

Design eilandkeuken van Rational

Volledige design eilandkeuken van Rational inclusief apparatuur

12.500,-
Moderne hoekkeuken in zwart met hout-look aanrechtblad

Zwarte showroomkeuken met apparatuurkast inclusief inbouwapparatuur.

Moderne hoekkeuken met landelijke uitstraling

Moderne hoekkeuken met landelijke uitstraling, inclusief apparatuur

Moderne eiland keuken met hoogglans apparatenkast en barblad

Moderne eiland keuken met hoogglans apparatenkast, inclusief apparatuur en inbouw afzuiginstallatie

Rechte keuken met apparatuurkast in landelijke stijl

Rechte agaat grijze keuken met apparatuurkast in landelijke stijl

Compacte hoekkeuken in RVS-look

Compacte hoekkeuken in RVS-look inclusief apparatuur, met verlichting langs de koelkast

Strakke rechte keuken in 2 kleuren

Strakke moderne rechte keuken in 2 kleuren inclusief diverse apparatuur

Beckermann keuken in hout-look inclusief apparatuur

Rechte showroomkeuken met veel kastruimte.

Op de hoogte blijven?
Blijf op de hoogte en schrijf u in voor de nieuwsbrief.