Goedkope keukens

Goedkope keukens van de hoogste kwaliteit

Op zoek naar betrouwbare goedkope keukens? Een topkeuken van topkwaliteit voor een lage prijs, wie wil dat nu niet? Als u toe bent aan een nieuwe keuken dan nodigen wij u uit om een kijkje te nemen op onze website Onlinekeukenveiling.nl. Hier bieden wij goedkope keukens en keukenapparatuur aan die afkomstig zijn uit een showroom of faillissement. Wij zijn een veiling website die deze producten aanbiedt voordat ze op de veiling worden aangeboden. U koopt als het ware voor de veiling uit en dat betekent dat u tot wel 50 procent bespaart op de prijs van uw keuken. Doordat wij enkel samenwerken met tientallen erkende keukenzaken zijn al onze producten van zeer hoge kwaliteit. Bij onze veiling website heeft u de voordelen van een echte veiling, maar loopt u niet het risico om meegesleept te worden in het biedproces. U geeft bij Onlinekeukenveiling.nl niet meer uit dan u van plan was, want onze prijzen staan vast. U bent bij ons voordeliger uit dan op een echte veiling.

Wekelijks nieuw aanbod aan goedkope keukens!

Op onze website treft u wekelijks de nieuwste aanbiedingen van complete goedkope keukens en losse keukenapparatuur aan. Als u daar de keuken van uw dromen vindt dan kunt u direct online uw bestelling plaatsen. Misschien wilt u liever de keuken eerst in het echt zien en daarvoor biedt Onlinekeukenveiling.nl ook de gelegenheid. Wij organiseren regelmatig kijkdagen zodat u nog beter kunt inschatten of de door u gewenste keuken voldoet aan uw criteria. Het kan zijn dat u een mooie keuken ontdekt maar dat u iets mist. Dan bestaat er de mogelijkheid om een bijbestelling te doen via de keukenvakzaken, zodat u uw keuken compleet kunt maken. Op deze manier hebben al veel mensen een prachtige keuken laten plaatsen tegen een zeer lage prijs.

Snelle levering goedkope keukens

Als u bij ons een bestelling plaatst dan kunt u rekenen op een snelle levering. Wij hebben een demontage- en bezorgservice zodat u zich over levering en plaatsing geen zorgen hoeft te maken. Bij Onlinekeukenveiling komt u niet voor onaangename verrassingen te staan bij het afrekenen, omdat wij een vaste prijs hanteren. Wij staan garant voor een product van hoge kwaliteit. Voor goedkope keukens bent u bij Onlinekeukenveiling.nl aan het juiste adres. U kunt rekenen op een gegarandeerd lage prijs en een uitstekende service. Bezoek onze website of kom naar de kijkdagen en profiteer van ons unieke concept waardoor u voordelig een prachtige keuken kunt kopen.

Keukens

Moderne showroomkeuken met rode kastenwand van Tristar

Strakke showroomkeuken van Tristar met Richtingloos geschuurd RVS blad en rode kastenwand, komt met apparatuur van Atag.

Grijze showroomkeuken van Keller

Strakke showroomkeuken van Keller met kunststof gelamineerd blad, komt met apparatuur van Exquisit en Aristona.

Lichtgroene sfeervolle showroomkeuken

Sfeervolle landelijke hoekkeuken met granieten blad, komt met apparatuur van Atag.

Moderne grijze showroomkeuken met fornuis

Strakke showroomkeuken met granieten blad en fornuis, komt met apparatuur van Pelgrim.

De hoek om keuken

Houten demomodel met veel opbergruimte, bovenkasten, verlichting en pelgrim apparatuur.

Showroomkeuken met wasmachine en droger

Rechte keuken met bovenkasten en kastenwand, inclusief wasmachine en droger.

Schiereiland keuken met veel opbergruimte en diverse moderne apparatuur

Ruime schiereilandkeuken rechtstreeks uit de showroom, inclusief vitrinekast met verlichting en diverse inbouwapparatuur.

Hoogglans witte eilandkeuken inclusief eettafel

Semi greeploze showroom eilandkeuken met mooie apparatuur en vaste eettafel.

Meervoudig op te stellen keuken met landelijke uitstraling

Landelijke showroomkeuken meervoudig op te stellen met Miele en Siemens apparatuur.

Mega grote (horeca) keuken met veel apparatuur, wandkasten en losstaande Amerikaanse koelkast

Deze (horeca) keuken is voorzien van alle gemakken; erg veel opbergruimte, verlichting- en komt inclusief alle getoonde apparatuur.

12.000,-
Schiereiland showroomkeuken van Ballerina

Luxe showroomkeuken van het merk Ballerina inclusief inbouwapparatuur.

Antraciet hoekkeuken van Ballerina

Piet Boon-stijl showroomkeuken in de kleur antraciet, inclusief inbouwapparatuur.

Tijdloze showroomkeuken van Nobilia

Mooie hoekkeuken van het Duitse merk Nobilia in de kleur magnolia wit, inclusief inbouwapparatuur.

Schiereilandkeuken van Rotpunkt met kastenwand

Deels greeploze schiereilandkeuken met eikenhouten wand en beton composiet blad inclusief apparatuur.

Koloniale eilandkeuken met grote kastenwand en dressoir met verlichting

Greeploze Keller eilandkeuken in hoogglans wit met dressoir en kastenwand in houtkleur, inclusief diverse inbouwapparatuur.

16.000,-
Ruime schiereilandkeuken met bar

Strakke, greeploze schiereilandkeuken met kasten in hoogglans en bruin marmerkleur , inclusief diverse inbouwapparatuur.

10.000,-
Schiereiland keuken met wijnkoeler en apparatuurkast

Keller schiereilandkeuken met veel kastruimte, wijnkoeler, bovenkast en diverse inbouwapparatuur.De getoonde hoek in het aanrechtblad is vals. Het blad is niet daadwerkelijk uitgezaagd voor de muur.

Exclusieve greeploze beurskeuken met tafel-eiland van Next125

Stijlvolle exclusieve beurskeuken van Next125 met composiet blad, komt met Siemens apparatuur.

Op de hoogte blijven?
Blijf op de hoogte en schrijf u in voor de nieuwsbrief.